סרטן אוקטובר הורוסקופ 2022

קרא את ההורוסקופ האמיתי והחינמי לשנת 2022 לכל סימני גלגל המזלות כאן!.קרא כאן – סרטן אוקטובר הורוסקופ 2022

אהבה

לא פחות מארבעה כוכבי לכת לפי הורוסקופ חודשי נמצאים בבית הזוגיות: פלוטו, השמש, מרקורי וונוס שהוא כוכב האהבה. בחלק הראשון של החודש, בתחום האהבה והיחסים, הדברים יוצאים מכלל שליטה ואם אם לא תיזהרו, הם יכולים לקבל תפנית לא צפויה ואפילו לא נעימה…גלה מה מחכה לך – סרטן אוקטובר הורוסקופ 2022

כֶּסֶף

הסרטן יהיה מאוד תקשורתי באוקטובר, בעיקר בגלל שבתאי. למרות שאתם בדרך כלל נמנעים מפגישה עם אנשים חדשים, במהלך תקופה זו, תיהנו מחברת אנשים, ותוכלו בקלות להסתדר עם כל אחד. אתם יכולים להשתמש ביכולת זו גם במשא ומתן עסקי או בהתנהלות מול רשויות.מבחינת הבריאות, אתם עלול לסבול מהתכווצויות בשוקיים שלך, שאותם תוכלו לנסות למנוע באמצעות צריכת מגנזיום ושאר וויטמינים רלוונטיים. בתחילת החודש המפרקים שלכם יהיו רגישים למדי ועלולים להיפגע בקלות..קרא את התחזית האסטרולוגית שלך – סרטן אוקטובר הורוסקופ 2022

בְּרִיאוּת

הבריאות שלכם היא מצוינת, כך שדבר לא יעמוד בדרככם, אבל אל תזלזלו במוגבלויות. במחצית הראשונה של החודש עלולות להתעורר בעיות במערכת הנשימה, מערכת העצבים, כמו גם כמה בעיות הנוגעות לתנועה. החלק האחרון של החודש מביא עמו ירידה אנרגטית, עם צורך במנוחה ועם מצבי רוח.

קריירה

לעבוד קשה ולהרוויח מעט. חשבו בראש ועבדו ביעילות – תרוויחו הרבה. הקריירה שלך תהיה בסדר כשאתה עובד בחוכמה!

משפחה

אנשים בודדים ימצאו את החצי השני שלהם ויקימו משפחה. למשפחות יכולות להיות בעיות. למשפחות שמצליחות לאחרונה, זה יהיה טוב וימשיך!

עֲבוֹדָה

האנרגיה שלכם היא יוצאת דופן על פי תחזית אסטרולוגית חודשית אך אם אתם תאבדו שליטה על זה יכול להביא להרבה צרות כמו סכסוכים במקום העבודה.

יחסים

כל הבודדים יכולים למצוא את אהבתם. ומי שכבר יש לו חבר / חברה – הכל יהיה בסדר!

לְמַמֵן

שום דבר על פי תחזית אסטרולוגית חודשית לא די ברור לכם בתקופה זו. חבל שאתם לא מנצלים את האינטואיציה שלכם במטרה לקבל את ההחלטות החשובות. אתם חייבים להפריד בין החיים הסנטימנטאליים ולבין התחום המקצועי.

מַזָל

מזל טוב יעדיף את מי שמנסה, מתפתח ועובד!

עצת אסטרולוג

אם לסמוך על עצתו של אסטרולוג או לא, זה עניין אישי עבור כל אחד מכם. לאלו מהמבקרים שלנו שעדיין ממלאים אחר עצתו של אסטרולוג, יהיה הרבה יותר אושר בחיים. בהצלחה לכולם!

בדוק גם

Post Image

סרטן יוני הורוסקופ 2022

קרא את ההורוסקופ האמיתי והחינמי לשנת 2022 לכל סימני גלגל המזלות כאן!.קרא כאן – סרטן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.